Підставка під телефон НОВА від вітчизняного виробника меблів Модуль Люкс привертає увагу своєю легкістю, граціозністю й особливою витонченістю. Вита ніжка є виразним елементом цієї моделі, а фігурна форма стільниці та кругла основа надають виробу особливий витончений шарм і підкреслюють її плавні лінії. Підставка стане вишуканою й розкішною прикрасою інтер'єру в класичному стилі.
Колони та квітковиці, виробництва меблевої фабрики «Модуль Люкс» — це завжди високоякісні вироби, виготовлені з екологічно чистих матеріалів. Так, наприклад, колони квіточків виготовлені з масиву дерева, а ось опора та сама стільниця — з МДФ, який облицьований натуральним дубовим шпоном. Такі квітковиці чудово поєднуються з натуральною зеленню. Вони гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр. Адже практично в кожній квартирі є домашні квіти. І для того, щоб вони мали ще більш гармонійний вигляд, варто придбати квітничку виробництва фабрики «Модуль Люкс» за доступною ціною в нашому інтернет-магазині ОПТ-МЕБЕЛЬ..
Підставка під телефон НОВА продається в розібраному вигляді. Якісне паковання дає змогу транспортним компаніям недорого доставляти по Україні .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль-Люкс |
| Матеріал | Дерево |
| Варіант установки підставки | підлога |
| Ширина підставки | 450 мм |
| Глибина підставки | 450 мм |
| Висота підставки | 640 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 300 ₴


