ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ СТОЛА 1200(1600)*750*750 Н
Фабрика «Модуль Люкс» спеціалізується на виробництві кухонних меблів з 1997 року
Кухонний розкладний стіл «Едісон» — новинка 2026 року від меблевої фабрики «Модуль Люкс». Модель виконана в сучасному стилі, акуратні «косі» ніжки — як елемент дизайну — надають столу візуальної легкості у скандинавському стилі. Вони розташовані під кутом до стільниці, розширюючись донизу, що забезпечує стійкість конструкції.
Стільниця виготовляється з керамограніту, обрамленого рамкою з МДФ. Керамограніт (керамічний граніт, керограніт) — ідеальний вибір для кухонних меблів. Це штучний оздоблювальний матеріал, дуже міцний і твердий, що імітує натуральний камінь, стійкий до високих температур, агресивних середовищ і механічних пошкоджень. Ніжки столу виготовляються з твердих порід дерева.
Розкладний стіл «Едісон» завдяки своїм компактним розмірам — ідеальний варіант для невеликої кухні або квартири-студії. А механізм розкладання «метелик» за рахунок додаткового вкладиша з МДФ дозволить збільшити кількість посадочних місць. Незаперечними перевагами столу є поєднання стильного дизайну, розумна ціна, практичність і довготривала експлуатація. Дана модель доступна в кольорах горіх, сірий та білий.
Доповнити обідній комплект можна стільцями «Турин», «Марсель», «Честер», «Сканді» або «Томас».
Купуючи меблі в нашому інтернет-магазині «ОПТ-МЕБЛІ», Ви можете бути впевнені в якості продукції за прийнятними цінами від кращих виробників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль-Люкс |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Колір | Горіх темний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1200 мм |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | штучний камінь |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | МДФ фарбований |
- Ціна: 9 499 ₴





Відправка з 01 червня 2026