ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ СТОЛА 1111*710*710 Н
Фабрика «Модуль Люкс» спеціалізується на виробництві кухонних меблів з 1997 року
ДОСТАВКА ЛИШЕ У ВІДДІЛЕННЯ ВАНТАЖНI ВІДДІЛЕННЯ (ЩОБ РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ, ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ПЕРЕД ОФОРМЛЕННЯМ ЗАМОВЛЕННЯ)
Кухонний стіл нерозкладний «Дублін» — новинка 2026 року від меблевої фабрики «Модуль Люкс». Модель виконана в сучасному стилі, акуратні «косі» ніжки — як елемент дизайну — надають столу візуальної легкості у скандинавському стилі. Вони розташовані під кутом до стільниці, розширюючись донизу, що забезпечує стійкість конструкції.
Стільниця виготовляється з керамограніту, обрамленого рамкою з МДФ. Товщина стільниці 18 мм. Керамограніт (керамічний граніт, керограніт) — ідеальний вибір для кухонних меблів. Це штучний оздоблювальний матеріал, дуже міцний і твердий, що імітує натуральний камінь, стійкий до високих температур, агресивних середовищ і механічних пошкоджень. Ніжки столу виготовляються з твердих порід дерева.
Нерозкладний обідній стіл «Дублін» завдяки своїм компактним розмірам — ідеальний варіант для невеликої кухні або квартири-студії. Незаперечними перевагами столу є поєднання стильного дизайну, розумна ціна, практичність і довготривала експлуатація. Дана модель доступна в кольорах горіх, сірий і білий.
Доповнити обідній комплект можна стільцями «Турин», «Марсель», «Честер», «Сканді» або «Томас».
Купуючи меблі в нашому інтернет-магазині «ОПТ-МЕБЛІ», Ви можете бути впевнені в якості продукції за прийнятними цінами від кращих виробників України. Відправляємо вироби в усі регіони компаніями-перевізниками
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль-Люкс |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1110 мм |
| Ширина столу | 710 мм |
| Висота столу | 710 мм |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | штучний камінь |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | МДФ фарбований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | грей (сірий) |
- Ціна: 2 971 ₴



Відправка з 01 червня 2026