ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ ШКАФА 1000*520*2100 Н
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ШАФИ 1050*500*2050 Н
Шафа ШП-4 фабрики "Алекса /Сучаснi Меблi" - це дивовижний приклад доступних, сучасних меблів, які можуть бути не тільки привабливими, а й високоякісними, практичними і функціональними. Приємна фактура меблів та контрастне поєднання відтінків, допоможуть освіжити приміщення та звичний інтер'єр, кімната перетвориться, стане більш затишною та комфортною. Шафа ШП-4 розділена на два відділи. Ліва частина - відділ зі штангою для верхнього одягу. Права частина - відділ з полицями та трьома висувними ящиками.
Шафа виготовляється у великому виборі кольорів ламінованого дсп, який можна комбінувати.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Здійснюємо відправку по Україні з ОПЛАТОЮ ПРИ ОТРИМАННІ ТОВАРУ транспортними компаніями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сучасні Меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові, Телескопічні (кулькові) |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1050 мм |
| Висота шафи | 2050 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1050 |
| Глибина | 500 |
| Висота | 2050 |
- Ціна: 6 413 ₴











Відправка з 29 квітня 2026