ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ШАФИ КУТОВОЇ 800*800*2050 Н
Шафа кутова 3У від Дніпропетровської фабрики Алекса /Сучаснi Меблі- це не тільки універсальний предмет меблів, який стане практичним місцем для зберігання речей, але ще гарним елемент інтер'єру для спальні або передпокою. Завдяки наявності вішалки для верхнього одягу та полиць - ваші речі будуть у повному порядку.
Шафа виготовляється у великому виборі кольорів ламінованого дсп.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
Здійснюємо відправку по Україні з ОПЛАТОЮ ПРИ ОТРИМАННІ ТОВАРУ транспортними компаніями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сучасні Меблі |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 1 шт. |
| Тип шафи | кутовий |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 800 мм |
| Висота шафи | 2050 мм |
| Глибина шафи | 800 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 |
| Глибина | 800 |
| Висота | 2050 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 316 ₴








Відправка з 14 червня 2026