ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ СТОЛУ 1260 (1600) *810*755
Кухонний стіл " Вена-3 " від меблевої фабрики " Модуль Люкс" - прекрасне рішення для невеликої кухні . Овальна стільниця і високі зігнуті ніжки надають столу особливий шарм і витонченість . Ніжки сполучені між собою прямокутною планкою . Витриманий і елегантний дизайн обіднього столу "Вена-3" стане прикрасою будь-якої кухні або їдальні, а високоякісні матеріали забезпечать довгі роки служби . Ця модель столу є розкладною .
Кришка столи виконана з МДФ і згори покрита шпоною з нанесенням лаку фірми " BASE ". Ноги столу з натурального дерева .
Фото кухонного столу " Вена- 3 " не передає усієї краси, " в живу " стіл виглядає набагато изысканнее за рахунок вираженої структури дерева .
Доповнити обідній комплект можна стільцями " Турин " , " Марсель ", "Честер " "Сканди" или " Твист"
Придбаваючи меблі в нашому інтернет магазині "ОПТ-МЕБЛІ", Ви можете бути упевнені в якості продукції за прийнятними цінами від кращих виробників України . Відправляємо вироби в усі регіони компаніями перевізників, вартість доставки обмовляється при замовленні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль-Люкс |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Форма столу | Овальний |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 755 мм |
| Ширина столу | 810 мм |
| Довжина столу | 1260 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1260 |
| Глибина | 810 |
| Висота | 755 |
- Ціна: 8 133 ₴











