ГАБАРИТНІ РОЗМЕРИ СТОЛА 1220(1600)*740*760 Н
Стіл обідній розкладний Космо - новинка від меблевої фабрики Модуль Люкс, виконаний в стилі модерн . Строгі прямокутні ніжки і потовщена стільниця -создают ефект масивності і стильности .
Прямокутна стільниця виготовлена з плити МДФ, вона витримає високі температури, часте вологе прибирання, навіть із застосуванням спеціалізованих чистячих засобів .Ніжки столу виконані з цілісного дерев'яного бруса.
Перевагою столу Космо є те, що він розсувний, що дає можливість збільшувати площу столу і кількість місць за столом. Для легені і вільного процесу розкладання в конструкції столу використовується телескопічна система.
Цей виріб поєднує стильний дизайн, розумну ціну і практичність в експлуатації, створює затишну атмосферу у Вашому будинку. Матеріал виготовлення корпусу меблів. - масив клена. У лінійці виробів є моделі із склом .
Доповнити обідній комплект можна стульями " Турін ", " Марсель ", "Честер " "Сканди" або " Твіст"
Придбаваючи меблі в нашому інтернет магазині "ОПТ-МЕБЛІ", Ви можете бути упевнені в якості продукції за прийнятними цінами від кращих виробників України . Відправляємо вироби в усі регіони компаніями перевізників, вартість доставки обмовляється при замовленні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль-Люкс |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Білий, Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1220 мм |
| Ширина столу | 740 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1220 |
| Глибина | 740 |
| Висота | 760 |
| колір | |
| Колір | Білий зі склом |
- Ціна: 9 759 ₴





