ГАБАРИТНІ РОЗМЕРИ СТОЛА 1200*700*750 Н
Обідні столи із скла останнім часом отримали значну популярність при оформленні кухні або їдальні. Завдяки оригінальному футуристичному дизайну, такий предмет меблів прекрасно поєднується з іншими елементами інтер'єру : кухонні столи скляні відмінно буде виглядати, як з шкіряними стільцями, так і сучасними виробами з дерева або пластика.
Особливості скляних столів для кухні
- хороша стійкість при дії високих температур;- стільниця виготовлена з термо загартованого скла ( триплекс ) завтовшки 10 мм
металеві ноги з нанесенням методом термодруку структури дерева ;
структура матеріалу не сприйнятлива до різних забруднень;
естетичний зовнішній вигляд;
можливість візуально розширити приміщення;
екологічність і безпека;
тривала експлуатація.
Купити скляний стіл на кухню - відмінне рішення, як для великих, так і маленьких приміщень, такий виріб має невагомість, за рахунок здатності стільниці відбивати світло робить приміщення світліше і просторіше. Скляні столи дозволяють сформувати зону особливого комфорту, де затишно провести сімейний вечір або влаштувати посиденьки з друзями.
Купити скляний стіл для кухні за недорогою ціною Ви можете в нашому інтернет магазині " Опт-меблі " м. Дніпропетровськ . Стіл продається в розібраному виді ( упакований в картонний коробку і стрейч плівку ) . Для доставки по Україні транспортними компаніями не вимагає додаткової упаковки .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | скло |
| Каркас, ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1200 |
| Глибина | 700 |
| Висота | 750 |
| колір | |
| чорні ніжки | ноги "дерево " |
- Ціна: 3 262 ₴






