ГАБАРИТНІ РОЗМЕРИ СТОЛА 1300(1700)*780*750 Н
Стіл кухонний розкладний Соренто від фабрика Модуль Люкс є виробом, в якому вигідно поєднуються красивий зовнішній вигляд, відмінні виробничі характеристики і функціональність, яка така потрібна в інтер'єрі сучасних кухонь. Каркас і ніжки виготовлені з натуральної деревини клена, а стільниця - з МДФ, покритого штучною шпоною з нанесенням лаку фірми " BASE ", завдяки якому ви можете не побоюватися розлити воду або подряпати поверхню. Класична прямокутна потовщена стільниця з краями, що округляють, надають столу Соренто масивності і елегантності .
У складеному виді стіл Соренто не займе багато місця. За ним вільно розміститься сім'я з чотирьох чоловік.
Доповнити обідній комплект можна стільцями " Турин " , " Марсель ", "Честер " "Сканди" или " Твист"
Придбаваючи меблі в нашому інтернет магазині "ОПТ-МЕБЛІ", Ви можете бути упевнені в якості продукції за прийнятними цінами від кращих виробників України . Відправляємо вироби в усі регіони компаніями перевізників, вартість доставки обмовляється при замовленні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль-Люкс |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1300 мм |
| Ширина столу | 780 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1300 |
| Глибина | 780 |
| Висота | 750 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 492 ₴






