ГАБАРИТНІ РОЗМЕРИ СТОЛА 1800(2300)*900*765 Н
Стіл "ОБІДНІЙ" від фабрики " Модуль ЛЮКС " - великий стіл для вітальні або просторої кухні . При вже первинних "не маленьких" габаритах стіл можна розкласти до 2300 ( за рахунок використання одного вкладиша, який схований під стільницею . За таким столом з комфортом розміститися велика кількість гостей .
Закруглені краї стільниці і акуратні зігнуті ніжки надають особливого шарму і витонченості. Стіл - вигідне рішення для меблювання кімнати гостинних хазяїв. Лаконічний дизайн моделі прекрасно буде поєднуватися з різними стилістичними рішеннями. Стільниця покрита шпоною. Це тонкий лист деревини, який виготовляють за допомогою сучасного устаткування. Таке доповнення робить поверхню і міцніше, і красивіше, і довговічніше. Ніжки цієї моделі виготовлена з натурального дерева. Дерево є одним з найміцніших і надійніших, адже такий матеріал здатний прослужити Вам не одно десятирічні.
Доповнити обідній комплект можна стільцями " Турин " , " Марсель ", "Честер " или " Сканди" .
Придбаваючи меблі в нашому інтернет магазині "ОПТ-МЕБЛІ", Ви можете бути упевнені в якості продукції за прийнятними цінами від кращих виробників України . Відправляємо вироби в усі регіони компаніями перевізників, вартість доставки обмовляється при замовленні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль-Люкс |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Розкладна стільниця | Так |
| Форма столу | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 765 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2300 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1800 |
| Глибина | 900 |
| Висота | 765 |
- Ціна: 11 185 ₴



Відправка з 06 квітня 2026