ГАБАРИТНЫЕ РАЗМЕРЫ СТОЛА 930*670*760 Н
Новинка від фабрики Модуль Люкс невеликий кухонний стіл " Кантри" . Прямокутна, згладжена форма стільниці гармонійно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні, як класики, так і модерн . Фігурні, зігнуті дерев'яні ніжки є міцними і стійкими опорами для цієї моделі. . Глибокий і насичений колір столу ідеально поєднується з кімнатою з будь-яким колірним оформленням. Витриманий і строгий дизайн обіднього столу " Кантри " стане прикрасою будь-якої кухні або їдальні, а високоякісні матеріали забезпечать довгі роки служби .
Стіл не розкладається .
Кришка столи виконана МДФ, що ламінує, з нанесенням лаку фірми " BASE ". Ноги столу з натурального дерева . Завдяки таким поєднанням матеріалів, вироблювані меблі поєднують в собі доступну вартість і високі споживчі властивості.
Фото кухонного столу " Кантри" не передає усієї краси, " в живу " стіл виглядає набагато изысканнее за рахунок вираженої структури дерева . Доповнити обідній комплект можна стільцями " Турин " , " Марсель ", "Честер " "Сканди" или " Твист"
Придбаваючи меблі в нашому інтернет магазині "ОПТ-МЕБЛІ", Ви можете бути упевнені в якості продукції за прийнятними цінами від кращих виробників України . Відправляємо вироби в усі регіони компаніями перевізників, вартість доставки обмовляється при замовленні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль-Люкс |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Довжина столу | 930 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 930 |
| Глибина | 670 |
| Висота | 760 |
- Ціна: 4 026 ₴



Відправка з 17 квітня 2026