ВАРТІСТЬ ВКАЗАНА ЗА ПОВНІСТЮ УКОМПЛЕКТУВАНУ І ГОТОВУ ДЛЯ ЗБІРКИ ШАФУ КУПЕ З ФАСАДАМИ ДЗЕРКАЛО АБО ДСП У ПРОФІЛІ СРІБЛО . Висоту виробу можна змінювати (кратно 5 см). Максимальна висота шафи 2700 мм.
З повним КАТАЛОГОМ ШКАФОВ КУПЕ всіх розмірів і моделей можна ознайомитися в нашому інтернет магазині "ОПТ-МЕБЛІ". Вартість вказана за дводверну шафу з дзеркальними фасадами, виготовлену з ламінованої плити Kronospan, торці виробу захищені ПВХ кромкою 2+0,5 мм. , розсувна система "Ramses", наповнення фасадів - травмобезпечні дзеркала, задня стінка шафи - білий ХДФ (складовий, через пластикові з'єднувачі), регульовані ноги. Фурнітура – стяжне кріплення МІНІФІКС та конфірмат.
Також з цією шафою можна придбати дополнительные опции :
-Колеса "Люкс" (ще тихіше і « м'яке" пересування фасадів +145 грн/фасад )
-Блок ящиків ( два виїзних ящичка на телескопічних напрямних) +670 грн

- Зміна кольору профілю на золото, олива +240 грн / фасад венге глянець +300 грн/фас ,
- Піскоструйний малюнок 272 грн/фасад, фотодрук 620 грн/фасад. З каталогом пропонованих зображень можна ознайомитись перейшовши за посиланням
КАТАЛОГ ПЕСКОСТРУЙНЫХ ИЗОБРАЖЕНИЙ И ФОТОПЕЧАТИ МФ ИМПЕРИЯ МЕБЛИВ .
-Консоль радіусна - 1550 грн, козир з підсвічуванням (див.додаткові параметри)
У нашому інтернет магазині Ви зможете купити шафу купе за доступною ціною як у місті Дніпрі, де розташована фабрика, так і по всіх містах України. У багато регіонів України здійснюється доставка до під'їзду автотранспортом фабрики. У всі міста відправляємо продукцію компаніями перевізниками, при цьому вартість доставки обмовляється при замовленні . З усіх питань Вас проконсультує менеджер .
.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ИМПЕРИЯ МЕБЕЛИ |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Количество раздвижных дверей | 2 |
| Материал раздвижной системы | алюминий |
| Тип шкафа | угловой |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Задняя стенка | ХДФ |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Длина шкафа-купе | 1100 мм |
| Глубина шкафа-купе | 1100 мм |
| Внутренняя глубина шкафа-купе | 450 мм |
| Высота шкафа-купе | 2400 мм |
| Ширина | 1100 |
| Глубина | 1100 |
| Высота | 2200, 2100, 2400 |
- Цена: 9 553 ₴








Отправка с 13 мая 2026